Nyttårsturneringa i håndball direkte lørdag og søndag

Nyttårsturneringa i håndball finner sted i Tromsø i langhelga. Vi sender direkte alle dager.
sport

Vi sender fra bane A og C i Tromsøhallen ved hjelp av iTromsø og Nordlys. Under finner du direkte lenker til de ulike banene for hver av dagene. Lenger ned i saken ser du kampoppsett for banene.

Bane A fredag

Bane C fredag

Bane A lørdag 08-15.00

Bane A lørdag 17-22.00

Bane C lørdag

Bane A søndag

Bane C søndag


Kampoppsett bane A

TidKlasseLag
03.01 17:00J13 - BBravo, HK hvitTromsø HK 2
03.01 17:25J13 - ABossekop UL J06-3Tromsø HK 1
03.01 17:50G12 - BSkjervøy IKNerskogen IL G12
03.01 18:15G12 - ALødingen ILHK Landsås
03.01 18:40J13 - ALødingen ILTromsø HK 3 (J12)
03.01 19:05J14 - BSørreisa IL HåndballIL Frea
03.01 19:30J13 - ATromsø HK 1Alta IF 1
03.01 19:55J13 - BNerskogen IL 1Tromsø HK 2
03.01 20:20J13 - ATromsø HK 3 (J12)Bossekop UL J06-3
03.01 20:45J15 - ATromsø HKAlta IF
03.01 21:10J15 - AIL FreaNOR HK
04.01 08:25J13 - CSørreisa IL HåndballBossekop UL J06-2
04.01 08:50G14 - BAlta IF - 2Bossekop UL G06- 2
04.01 09:15G12 - AHK LandsåsTromsø HK
04.01 09:40G14 - CKvæfjord ILKabelvåg IL - 1
04.01 10:05J16 - BBossekop UL 03-2Tromsø HK - 04
04.01 10:30J16 - BBardu ILAlta IF
04.01 10:55J14 - AHK LandsåsAlta IF - 2
04.01 11:20G14 - CBossekop UL g05-2Sørreisa G14-2
04.01 11:45G14 - AHK LandsåsAlta IF 1
04.01 12:35G14 - CBravo, HKKvæfjord IL
04.01 13:00G14 - CKabelvåg IL - 1Sørreisa G14-2
04.01 13:25J15 - ATromsø HKIL Frea
04.01 13:50G14 - CKvæfjord ILBossekop UL g05-2
04.01 14:15G14 - CBravo, HKKabelvåg IL - 1
04.01 14:40J13 - CNerskogen IL 2Sørreisa IL Håndball
04.01 15:05J15 - BBravo, HKSvolvær IL
04.01 17:35G14 - ABossekop UL G06-1HK Landsås
04.01 18:00J15 - BBossekop ULBravo, HK
04.01 18:25J15 - BSvolvær ILHK Landsås
04.01 18:50J15 - AAlta IFIL Frea
04.01 19:15G14 - B-kvart 1Pulje C/4Pulje A/5
04.01 19:40G14 - Kvartfinale 4Pulje B/12.best av 3. plass
04.01 20:05G14 - Kvartfinale 2Pulje C/1Pulje B/2
04.01 20:30J14 - B KvartfinalePulje C/4Pulje B/5
04.01 20:55J13 - B-kvart 3Pulje B/4Pulje C/5
05.01 08:00J13 - Kvartfinale 1Pulje A/11.best av 3. plass
05.01 08:25J13 - Kvartfinale 4Pulje B/12.best av 3. plass
05.01 08:50J12 - A-1/2-1Pulje A/1Pulje B/2
05.01 09:15J12 - A-1/2-2Pulje B/1Pulje A/2
05.01 09:40J16 - A-1/2-1Pulje A/1Pulje B/2
05.01 10:05J16 - A-1/2-2Pulje B/1Pulje A/2
05.01 10:30J12 - B-FPulje A/3Pulje B/3
05.01 10:55G12 - A-BFTaper 3454Taper 3455
05.01 11:20J12 - A-BFTaper 3447Taper 3448
05.01 11:45G16 - D-FPulje A/5Pulje B/5
05.01 12:10J13 - BronsefinaleTaper 1341Taper 1342
05.01 12:35J14 - BronsefinaleTaper 1275Taper 1276
05.01 13:00J12 - A-FVinner 3447Vinner 3448
05.01 13:30G14 - FinaleVinner 1317Vinner 1318
05.01 14:00J13 - FinaleVinner 1341Vinner 1342
05.01 14:30J14 - FinaleVinner 1275Vinner 1276

Kampoppsett bane C

TidKlasseLag
03.01 17:00J14 - ATromsø HK - 1Alta IF - 2
03.01 17:25J14 - BTromsø HK - 2Bravo, HK J13 Rød
03.01 17:50G12 - ATromsø HKAlta IF
03.01 18:15G14 - AAlta IF 1Bossekop UL G06-1
03.01 18:40G14 - ABardufoss/Omegn IFTromsø HK
03.01 19:05G14 - BBossekop UL g05-1Alta IF - 2
03.01 19:30G14 - BBossekop UL G06- 2Sørreisa IL Håndball G14
03.01 19:55G16 - ABravo, HK - 1Tromsø HK
03.01 20:20G16 - BSørreisa G16 - 1Bossekop UL 04-1
03.01 20:45G16 - ASkjervøy IKSørreisa G16 - 2
03.01 21:10G16 - BAlta IFBossekop UL - 03
03.01 21:35J16 - BAlta IFBossekop UL 03-2
04.01 08:25J13 - AAlta IF 1Lødingen IL
04.01 08:50G16 - BSørreisa G16 - 1Bossekop UL - 03
04.01 09:15G16 - ASørreisa G16 - 2Bossekop UL 04-2
04.01 09:40G16 - ATromsø HKSkjervøy IK
04.01 10:05J15 - AAlta IFNOR HK
04.01 10:30G16 - BKabelvåg ILAlta IF
04.01 10:55J14 - BTromsø HK - 2Sørreisa IL Håndball
04.01 11:20J16 - ABossekop UL 03-1Sørreisa IL Håndball
04.01 11:45G16 - ABossekop UL 04-2Bravo, HK - 1
04.01 12:10G16 - BAlta IFBossekop UL 04-1
04.01 12:35J16 - ASørreisa IL HåndballTromsø HK
04.01 13:00J14 - ATromsø HK - 1Lødingen IL
04.01 13:25J16 - ABossekop UL 03-1Blest, IL
04.01 13:50J16 - BBardu ILBossekop UL 03-2
04.01 14:15J16 - BAlta IFTromsø HK - 04
04.01 14:40J13 - ATromsø HK 1Tromsø HK 3 (J12)
04.01 15:05HU - AKabelvåg IL HUBUL HU1
04.01 15:30J13 - BBossekop UL J06-1Nerskogen IL 1
04.01 15:55HU - ATromsø HK ParaKabelvåg IL HU
04.01 16:20J13 - AAlta IF 1Bossekop UL J06-3
04.01 16:45HU - ABUL HU1BUL HU2
04.01 17:10G14 - ABardufoss/Omegn IFAlta IF 1
04.01 17:35HU - ABUL HU2Tromsø HK Para
04.01 18:00G16 - BBossekop UL 04-1Kabelvåg IL
04.01 18:25G16 - ABravo, HK - 1Sørreisa G16 - 2
04.01 18:50G16 - BAlta IFSørreisa G16 - 1
04.01 19:15G16 - BBossekop UL - 03Kabelvåg IL
04.01 19:40G14 - Kvartfinale 1Pulje A/11.best av 3. plass
04.01 20:05J14 - Kvartfinale 4Pulje B/12.best av 3. plass
04.01 20:30J14 - Kvartfinale 2Pulje C/1Pulje B/2
04.01 20:55J13 - B-kvart 1Pulje C/4Pulje A/5
05.01 08:00J13 - Kvartfinale 2Pulje C/1Pulje B/2
05.01 08:25J14 - B semi 2Pulje B/4Pulje A/4
05.01 08:50G12 - A-1/2-1Pulje A/1Pulje B/2
05.01 09:15G14 - Semifinale 1Vinner 1313Vinner 1314
05.01 09:40J15 - SemifinalePulje A/1Pulje B/2
05.01 10:05J13 - Semifinale 2Vinner 1339Vinner 1340
05.01 10:30G16 - A-1/2-2Pulje B/1Pulje A/2
05.01 10:55J14 - Semifinale 2Vinner 1273Vinner 1274
05.01 11:20G14 - BronsefinaleTaper 1317Taper 1318
05.01 11:45G16 - B-FPulje A/3Pulje B/3
05.01 12:10G16 - A-BFTaper 1232Taper 1233
05.01 12:35J16 - A-BFTaper 1212Taper 1213
05.01 13:00G12 - A-FVinner 3454Vinner 3455
05.01 13:30J15 - FinaleVinner 259Vinner 260
05.01 14:00G16 - A-FVinner 1232Vinner 1233
05.01 14:30J16 - A-FVinner 1212Vinner 1213